آموزش فتوشاپ (Photoshop)

(2 امتیاز)
120,000 تومان

توضیحات کلی

توضیحات کلی در مورد این دوره و نرم افزار مربوطه:
 
فتوشاپ یک برنامه ی گرافیکی (دو بعدی و پیکسلی) از شرکت ادوب است که برای طراحی و ویرایش تصاویر به کار می رود. به کلمه طراحی دقت کنید چون با فتوشاپ علاوه بر ویرایش تصاویر موجود که کارایی اصلی آن است، می توان طرحی را از صفر ایجاد کرد.

جنس مواد مورد نیاز برای ساخت هر یک از قسمت‌های طرح نیز در فاز دو معماری به خوبی مشخص می‌گردد. هم‌چنین محل جزئیات مورد نیاز برای پیاده‌سازی دیوارها، سقف، در و پنجره و محل قرار گیری ستون‌ها و هم‌چنین جزئیات دقیق نازک‌کاری‌های مورد نیاز در پروژه‌های ساختمانی به خوبی مشخص می‌گردند و شما به عنوان یک مهندس معماری و یا تکنسین ساختمان می‌توانید به تجزیه و تحلیل نحوه اجرای اجزاء مختلف در پروژه‌های ساختمانی پرداخته و جزئیات اجرایی در پروژه‌های معماری را به خوبی درک کرده و آن‌ها را پیاده سازی کنید. این دوره آموزشی شامل 12 جلسه می‌باشد.

کاربرد این دوره چیست؟ مخاطبان این دوره چه کسانی هستند؟ چه کمکی به مخاطبان می‌کند؟
این كه به فتوشاپ نياز داريد يا نه به خود شما بستگی دارد که از فتوشاپ چه می خواهید، ویرایش عکس های شخصیتان یا طراحی تصاویر مورد نیاز پروژه دانشجویی تان یا به عنوان یک شغل و ...  به آن فکر می کنید. این را به شما بگویم که فتوشاپ این خاصیت مهم را دارد که می توان از آن به اندازه نیاز بهره گرفت. حال این یعنی چه؟ یعنی اینکه به طور مثال شما فقط می خواهید از فتوشاپ در طراحی چند عکس مورد نیاز در یک تحقیق استفاده کنید؛ در این صورت شما نیازی به یادگیری مطالب زیادی ندارید نسبت به کسی که می خواهد از طریق فتوشاپ شغلی به دست آورد. در نتیجه اینکه من مطمئنم شما که این مطلب را می خوانی از یادگیری فتوشاپ ضرر نمی کنی. چرا؟ چون که با کامپیوتر و اینترنت سر و کار داری پس به راحتی می توانی کار با تصاویر را به توانایی هایت اضافه کنی.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟
در کل این را به شما بگویم که اگر شما جزو افرادی هستید که کار مقدماتی با کامپیوتر و نرم افزارها را بلد هستید و سطح زبان انگلیسی تان هم معمولی است پس شما می توانید به راحتی فتوشاپ را یاد بگیرید.

ویدئو دمو

مدرس دوره

آقای احسان صفری

آقای احسان صفری دارای سابقه طراحی با فتوشاپ و نمونه کارهای حرفه ای می باشند.

سرفصل محتوا

1- آشنايي با محيط فتوشاپ

2- آشنايي و كار كردن با ابزارها:

     1-2- ابزار marquee

     2-2- ابزار Move tool

     3-2- ابزار Lasso tool

     4-2- ابزار Magic wand

     5-2- ابزار Crop tool

     6-2- ابزار Brush tool

     7-2- ابزار روتوش

     8-2- ابزار Clone stamp

     9-2- ابزار Gradiant tool

     10-2- ابزار Eraser tool

     11-2- ابزار Type tool

     12-2- ابزار Pen tool

     13-2- ابزار Rectangle tool

3 -لايه ها در فتوشاپ

4- كار با Mask

5- فيلترهاي فتوشاپ

6- كاليگرافي

7- Adjustments 

8- Layer style