درباره ما

پلترفرم آموزش آنلاین روشنا با هدف معرفی و ارائه دوره‌های آموزشی مهندسی آغاز به کار نموده که در این راستا، کیفیت، دقت، نوآوری را سرلوحه کار خود قرار داده است. روشنا سعی دارد دوره‌ها و ورکشاپهای تخصصی را به نحوی به مخاطبان آموزش دهد که کاربردی بوده و حاوی محتوای به روز باشند تا مخاطب بتواند از مزایای آن بهره‌مند گشته و مقدمات کسب درآمد از دوره آموزشی مربوطه برای آن‌ها هموار گردد. لذا روشنا در آموزش هر یک از شاخه‌های مهندسی، از مدرسان و اساتیدی دعوت به همکاری می‌نماید که سابقه و دانش تخصصی کافی در ارائه مطالب مربوطه داشته و دوره‌ها را طوری تدریس نمایند که مبانی کارآفرینی و کاربردی بودن مطالب را پوشش دهند.

مخاطبان روشنا، عمدتاً دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و دست‌اندر کاران مشاغل مهندسی می‌باشند و با بهره‌گیری از آموزش‌های روشنا، قادر خواهند بود که مهارت‌های تخصصی رشته شغلی خود را ارتقاء بخشیده و در بازار حرفه‌ای حوزه کسب و کار خود، موففقیت بیشتری را به دست آورند.

پلتفرم روشنا، در واقع یک مجتمع فنی آموزشی آنلاین می‌باشد که توسط آقای دکتر میلاد قنبری ایجاد گردیده است. ایشان مدرس دانشگاه هستند و دارای مدرک دکتری عمران-مدیریت ساخت می‌باشند.